Vážení zákazníci, e-shop je spuštěn v testovacím provozu. Omluvte prosím nedostatky na kterých intenzivně pracujeme. Děkujeme

SM-F916B Galaxy Z Fold 2

Szukasz sprawdzone części zamienne i akcesoria do SM-F916B Galaxy Z Fold 2? Tutaj masz je przejrzyście w jednym miejscu, gotowe do wysyłki.

Najczęściej sprzedawane

 
602 Kč
(498 Kč bez VAT)
 
1 054 Kč
(871 Kč bez VAT)
 
311 Kč
(257 Kč bez VAT)

Sortowanie produktów

19 pozycji razem

Cena

24514181
124514181

Marki

Pozycji do wyświetlenia: 19

Lista produktów

Náhradní díl pro Samsung SM-F916B Galaxy Z Fold 2 Kod : SAM16206
Náhradní díl pro Samsung SM-F916B Galaxy Z Fold 2
218 Kč bez VAT
264 Kč
Kod : SAM15688
Zadní kamera pro Samsung SM-F916B Galaxy Z Fold 2
220 Kč bez VAT
266 Kč
Kod : SAM22637
Flex kabel pro Samsung SM-F916B Galaxy Z Fold 2
250 Kč bez VAT
302 Kč
Kod : SAM34497
Flex kabel pro Samsung SM-F916B Galaxy Z Fold 2
257 Kč bez VAT
311 Kč
Kod : SAM34337
Reproduktor pro Samsung SM-F916B Galaxy Z Fold 2
400 Kč bez VAT
484 Kč
Kod : SAM18244
Reproduktor pro Samsung SM-F916B Galaxy Z Fold 2
447 Kč bez VAT
541 Kč

Głośnik do Samsung SM-F916B Galaxy Z Fold 2. Część zamienna zgodna z oryginalnymi specyfikacjami. Cena: 2.08 zł. Na stanie (1 szt.). Gwarancja 24 miesiące | SKU: SAM18245.

Kod : SAM18245
Náhradní díl pro Samsung SM-F916B Galaxy Z Fold 2 Kod : SAM34338
Nabíjecí konektor pro Samsung SM-F916B Galaxy Z Fold 2 Kod : SAM21372
fold 2 front camera vjdlhhza Kod : SAM18637
backcover black iyehpuw8 Kod : SAM15686
GH82 24137A ogrujaLf Kod : SAM21569
Zadní kryt pro Samsung SM-F916B Galaxy Z Fold 2
933 Kč bez VAT
1 129 Kč
Kod : SAM15690
GH82 24024A S2NmJ09S Kod : SAM15685
lcd bronz 71zklubu Kod : SAM15689
lcd black 5omfkmem Kod : SAM15684

Kontrolki listy

19 pozycji razem
W asortymencie SM-F916B Galaxy Z Fold 2 gwarantujemy jakość, gwarancję 24 miesiące i niezawodną dostawę. Więcej na Orbitel.cz.
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz